- Casio

Цена
€35 28 / 69 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Детски дигитален часовник Casio - Casio Collection - LW-200-1AVDF
Японски кварцов механизъм
Дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
LED осветление на дисплея
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Дневна аларма
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 37.9 × 34.9 × 11.9 mm
Тегло: 20 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
LED осветление на дисплея
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Дневна аларма
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 37.9 × 34.9 × 11.9 mm
Тегло: 20 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Детски дигитален часовник Casio - Casio Collection - LW-200-1AVDF
Японски кварцов механизъм
Дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
LED осветление на дисплея
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Дневна аларма
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 37.9 × 34.9 × 11.9 mm
Тегло: 20 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
LED осветление на дисплея
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Дневна аларма
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 37.9 × 34.9 × 11.9 mm
Тегло: 20 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Детски |
| Пол | Детски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Дигитален |
| Циферблат | Дигитален |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Серии | Casio Collection |
| Серии | Casio Collection |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов Дигитален |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Материал на каишката | Смола |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Водоустойчивост | 10 ATM |
| Пол | Момчета |
| Цвят | Черен |
| GPS проследяване | Не |
| Поддръжка на SIM карта | Не |
| Камера | Не |
| Препоръчителна възраст (years) | 6 |
| Подсветка | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Детски дигитален часовник Casio Collection LW-200-1AVDF
Създаден за активни деца, този здрав и лек дигитален часовник предлага 10-годишен живот на батерията и водоустойчивост до 100 метра, което го прави идеален за училище, спорт и ежедневни приключения.
Ключови Предимства
- 10-годишен живот на батерията — Дълготрайна мощност без честа смяна на батерията.
- Водоустойчивост 100 метра — Подходящ за плуване и шнорхел, не за гмуркане.
- Ежедневен алармен часовник и автоматичен календар — Помага на децата да спазват графика си с предварително програмиран календар до 2039 г.
- LED подсветка — Лесно отчитане при слаба светлина.
- Хронометър и обратно броене — Полезни за измерване на време и спортни дейности.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов Дигитален |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Материал на каишката | Смола |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Водоустойчивост | 10 ATM (100 метра) |
| Живот на батерията | Приблизително 10 години |
| Подсветка | LED |
| Календар | Автоматичен (2000-2039) |
| Аларма | Ежедневна |
| Хронометър | 1/100 сек – 24 часа |
| Обратно броене | 1 сек – 24 часа |
| Точност | ±30 секунди на месец |
| Модул | 3294 |
| Размер на корпуса | 38.2 × 33.2 × 11.8 мм |
| Тегло | 21 г |
Какво има в кутията
- Часовник Casio LW-200-1AVDF
- Ръководство за потребителя
- Оригинална опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




